Hotel FERGUS Conil Park

{{rating.toFixed(1)}}
Spanje - Costa De La Luz - Conil De La Frontera
Vanafprijs is gebaseerd op:
+ +
vanaf
{{(selectedPrice || {}).price / 100}}
*
per persoon

*Exclusief € 12,50 per boeking (bijdragen Calamiteitenfonds en SGR) + toeristenbelasting (€ 0,25 - € 4,50 per nacht, ter plaatse te voldoen).

+12 foto's
Geen prijzen beschikbaar
Vergelijk alle prijzen
Vertrekdatum
Reisduur
Verzorging
Aantal dagen
Kamertype
Vertrekluchthaven
Laagste prijs!
vanaf
{{prices[date].price/100}}
{{prices[date].durationInDays}} dgn
Selecteer hier jouw vakantie
...
...
{{toWeekDay(date)}}
{{toSimpleDate(date)}}
Hotel Conil Park

{{ receiptData.units[0].unit.name }} {{selectedPrice.unit.name}}

+ +
Inclusief {{selectedPrice && selectedPrice.transportType.code == 'VL' ? 'vluchten' : ''}} {{selectedPrice && selectedPrice.transportType.code == 'VL' ? 'en' : ''}} {{selectedPrice ? 'transfers' : ''}}
Check! Je kiest voor een bestemming met een negatief reisadvies in Nederland. Vakanties zijn mogelijk, maar je kan geen beroep doen op onze Geld-Terug-Garantie.
Check! Je kiest voor een bestemming met een negatief reisadvies in Nederland. Vakanties zijn mogelijk, maar we raden je wel aan om goed te letten op de risico's.
Jouw geselecteerde vakantie
Vakantiedatum
{{selectedPrice ? toDate(selectedPrice.departureDate) + ' - ' + toDate(selectedPrice.departureDate, selectedPrice.durationInDays) + ' (' + selectedPrice.durationInDays + ' ' + (selectedPrice.durationInDays == 1 ? 'dag' : 'dagen') + ')' : '...' }}
Reisgezelschap
{{nrAdults}} {{nrAdults == 1 ? 'volwassene' : 'volwassenen'}} + {{ nrChildren}} {{ nrChildren == 1 ? 'kind' : 'kinderen'}} + {{ nrBabies}} {{ nrBabies == 1 ? 'baby' : "baby's"}}
Verzorging
{{selectedPrice ? selectedPrice.board.name : '...'}}
Vertrekluchthaven
{{selectedPrice.departAirport.name}}
Vanaf
{{((selectedPrice || {}).price || 0)/100}}
*
p.p.
Helaas is deze vakantie uitverkocht. Op dit moment is dit de beste deal op basis van jouw wensen:
Katsjing! Ben er snel bij, want je vakantie is zojuist goedkoper geworden!
Prijzen van andere aanbieders
{{(selectedPrice.alternative1.price/100).toFixed(0)}} p.p.
{{(selectedPrice.alternative2.price/100).toFixed(0)}} p.p.
*Exclusief € 12,50 per boeking (bijdragen Calamiteitenfonds en SGR) + toeristenbelasting (€ 0,25 - € 4,50 per nacht, ter plaatse te voldoen). Let op! Deze prijzen kunnen onderhevig zijn aan wijzigingen.
Geselecteerde vluchten
Inclusief
Geselecteerde heenvlucht Heenvlucht
{{toSimpleDateWithYear(receiptData.flights.outboundFlight.departureDateTime)}}
Geselecteerde terugvlucht Terugvlucht
{{toSimpleDateWithYear(receiptData.flights.inboundFlight.departureDateTime)}}
{{receiptData.flights.outboundFlight.departureAirport.name}} - {{receiptData.flights.outboundFlight.arrivalAirport.name}}
{{receiptData.flights.inboundFlight.departureAirport.name}} - {{receiptData.flights.inboundFlight.arrivalAirport.name}}
{{toTime(receiptData.flights.outboundFlight.departureDateTime)}} {{toTime(receiptData.flights.outboundFlight.arrivalDateTime)}}

Wanneer er op onze website of de boekingsbevestiging een vluchttijd van 00:00 uur staat vermeld, betekent dit dat de vluchttijden nog niet bekend zijn.

{{receiptData.flights.outboundFlight.carrier.name}} ({{receiptData.flights.outboundFlight.class.name}})
Tussenlanding Inclusief overstap {{(toTime(receiptData.flights.outboundFlight.departureDateTime) == "0:00" || toTime(receiptData.flights.outboundFlight.arrivalDateTime) == "0:00") ? "0h 0m" : receiptData.outwardFlightTime}}
{{receiptData.flights.outboundFlight.amountStops}} stops
1 stop
{{receiptData.flights.outboundFlight.flightTime.indexOf('0') == 0 ? receiptData.flights.outboundFlight.flightTime.substring(1,5) : receiptData.flights.outboundFlight.flightTime.substring(0,5)}} uur vliegen - {{receiptData.flights.outboundFlight.amountStops == 0 ? 'direct' : receiptData.flights.outboundFlight.amountStops + ' stops' }}
{{toTime(receiptData.flights.inboundFlight.departureDateTime)}} {{toTime(receiptData.flights.inboundFlight.arrivalDateTime)}}

Wanneer er op onze website of de boekingsbevestiging een vluchttijd van 00:00 uur staat vermeld, betekent dit dat de vluchttijden nog niet bekend zijn.

{{receiptData.flights.inboundFlight.carrier.name}} ({{receiptData.flights.inboundFlight.class.name}})
Tussenlanding Inclusief overstap {{(toTime(receiptData.flights.inboundFlight.departureDateTime) == "0:00" || toTime(receiptData.flights.inboundFlight.arrivalDateTime) == "0:00") ? "0h 0m" : receiptData.returnFlightTime}}
{{receiptData.flights.inboundFlight.amountStops}} stops
1 stop
{{receiptData.flights.inboundFlight.flightTime.indexOf('0') == 0 ? receiptData.flights.inboundFlight.flightTime.substring(1,5) : receiptData.flights.inboundFlight.flightTime.substring(0,5)}} uur vliegen - {{receiptData.flights.inboundFlight.amountStops == 0 ? 'direct' : receiptData.flights.inboundFlight.amountStops + ' stops' }}
{{alternativeO.name}}
Beste keuze
Inclusief + € {{alternativeO.additionalPrice - selectedNewOutboundClassPrice}},- p.p. - € {{(alternativeO.additionalPrice - selectedNewOutboundClassPrice) * (-1)}},- p.p.
{{alternativeI.name}}
Beste keuze
Inclusief + € {{alternativeI.additionalPrice - selectedNewInboundClassPrice}},- p.p. - € {{(alternativeI.additionalPrice - selectedNewInboundClassPrice) * (-1)}},- p.p.
Gegevens opslaan
Vergelijk vluchtklassen
Verberg alternatieve vluchten Check hier alle vluchtmogelijkheden
Accommodatie
Jouw geselecteerde accommodatie
Kamertype
Bezetting
Aantal
Prijs
{{unit.unit.code}} - {{unit.unit.name}}
Min. {{unit.unit.minOccupancy}} pers. / max. {{unit.unit.maxOccupancy}} personen
{{unit.count}} kamers
Inclusief
Kamerfaciliteiten
- {{facility}}
Verberg alternatieve kamers Liever een andere kamer?

TIP: Geld-Terug-Garantie
Annuleren wij je vakantie? Dan betaalt BeachCheck je reissom gewoon weer terug! Lees hier de voorwaarden.

Kies hierboven een prijs of controleer de actuele prijs om een volledig prijsoverzicht te krijgen
Wij checken de actuele prijs voor je
Oeps, deze vakantie is helaas uitverkocht. Pas hierboven je wensen aan en probeer het nog eens.
Alles wat je moet weten over
Hotel Conil Park

Algemeen

Ligging:
Dit bungalowresort ligt in een rustige woonwijk en heeft een goede ligging met een fantastisch panorama. Het is slechts ongeveer 800 meter van het centrum van het toeristische plaatsje Conil de la Frontera verwijderd. Via een smalle straat en een trap bereikt u het lange en mooie zandstrand (op ca. 400 meter afstand). Openbaar vervoer is op 1,2 kilometer van het hotel. Naar de luchthaven van Jerez de la Frontera is het ongeveer 70 kilometer.

Hotelfaciliteiten:
Het hotel biedt op 2 verdiepingen 4 suites, 37 appartementen en 86 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. 24/24 staat de gasten meertalig personeel aan de receptie met raad en daad bij, het in- en uitchecken is 24 uur per dag mogelijk. Een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor behoren tot de faciliteiten van het hotel. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (kosteloos). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Op het terrein van het verblijf bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een speelkamer. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een oppasservice, een kinderopvang, roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Actieve gasten die de omgeving op de fiets willen ontdekken, zullen de fietsverhuur weten te waarderen, fietsparkeerplekken zijn eveneens voorhanden. Er is een conferentieruimte voor lezingen, congressen of conferenties.

Kamers:
In de kamers zijn airconditioning en verwarming voorhanden. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op zee genieten. Er zijn aparte slaapkamers aanwezig. Voor de jongste gasten staan kinderbedjes klaar. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook een koelkast behoort tot de standaardvoorzieningen. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. De badkamers zijn uitgerust met een douche, een bad, een bubbelbad en een bidet. Als extra comfort vinden de gasten hier een föhn. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt.

Sport/entertainment:
Het zwemcomplex met buitenbaden en zone voor kinderen is geschikt voor actieve ontspanning en aquarobicstrainingen. Op het zonneterras zijn ligstoelen en parasols beschikbaar. Er is ook een (snack-) bar bij het zwembad. Het hotel biedt een omvangrijk buitensportprogramma met fietsen/mountainbiken, tennis, golfen, padel, vissen en paardrijden aan. Er is keuze uit verschillende sporten waaronder watersportmogelijkheden zoals windsurfen, zeilen en catamaranzeilen en tegen betaling duiken. Een fitnessstudio en tafeltennis maken deel uit van het sport- en recreatieaanbod van het verblijf. In het hotel worden diverse wellnessaanbiedingen zoals bijvoorbeeld spa, sauna, massagebehandelingen en een zonnebank aangeboden. Het entertainmentprogramma bestaat ondere andere uit een miniclub en livemuziek.

Eten en drinken:
Een restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Er kan halfpension worden geboekt. Bij het ontbijt maken de gasten gebruik van een gevarieerd buffet. Diverse à-la-cartegerechten kunnen als middageten en diner worden gekozen.

Creditcards:
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.

Kaart van Costa De La Luz - Conil De La Frontera
Alles wat je moet weten over
Hotel Conil Park
{{rating.toFixed(1)}} {{ratingText}} één beoordeling {{reviewsCount}} beoordelingen over Hotel Conil Park
Boek nu met Geld-Terug-Garantie!
Annuleert BeachCheck je vakantie? Dan betalen wij jouw reissom terug!
Wees er snel bij! Voor je het weet is deze
Spanje-aanbieding uitverkocht!
Psst, als eerste de beste deals ontvangen?

Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief en maak automatisch elke maand kans op een BeachCheque t.w.v. € 100,-!

{{ errorMessageName }}
{{ errorMessageEmailAddress }}

Wat klanten van ons vinden

‘Fantastische vakantie gehad, geboekt via BeachCheck. Goedkoper dan andere aanbieders. De informatie die we ontvingen van deze organisatie was duidelijk en compleet.’
Veilig boeken, check!