Bij H10 Gran Tinerfe word je hartelijk ontvangen met een glas Cava en als die op is kan de vakantie beginnen! Kijk vanuit je kamer uit over de Atlantische Oceaan en geniet van het uitzicht en de zilte zeelucht. Het water loopt je in de mond als je langs de uitgebreide buffetten loopt. Het personeel begroet je vriendelijk. Buiten, in de subtropische tuin, nodigen de zwembaden je uit. En als je één stap buiten het complex zet sta je op de lange wandelboulevard of met je tenen in het zand. Wat een weelde! Klaar voor een luxe vakantie zonder kinderen?
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., no smoking please: roken is in dit hotel - zowel binnen als buiten - bij wet verboden, honden niet toegestaan, je bent hier van harte welkom als je minimaal 18 jaar oud bent, tijdens het diner geldt een dresscode; mannen graag in lange broek en Brasserie El Mirador is alleen geopend voor snacks en lunch
Je vakantie tijdens corona
Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen., Het kan zijn dat faciliteiten niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn., Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken., In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken., Via de TUI app is altijd reisleiding telefonisch of per chat beschikbaar, zij zullen je in het Nederlands te woord staan. en Houd er rekening mee dat niet op alle bestemmingen reisleiding fysiek aanwezig zal zijn.
Ligging
centrum Costa Adeje op ca. 500 m, direct aan het strand en luchthaven Reina Sofia op ca. 17 km
All Inclusive
onderstaande is inbegrepen wanneer je verzorging All Inclusive boekt
All Inclusive - Eten
ontbijt (07:00-10:00 uur), ijsjes (13:00-15:30 uur), lunch (13:00-15:00 uur), snacks (10:30-18:00 uur) en diner in buffetvorm (19:00-22:00 uur)
All Inclusive - Drinken
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn, lokale alcoholische drankjes, internationale alcoholische drankjes, alcoholische cocktails en alcoholvrije cocktails (10:00-00:00 uur), koffiespecialiteiten (10:00-18:30 uur) en minibar (bijvulling 3x per week)
All Inclusive - Sport & Ontspanning
tennisbaan
Faciliteiten
gratis wifi in openbare ruimte, receptie en afgesloten bagageruimte
Faciliteiten - Tegen betaling
winkeltje(s), kapper, stomerijservice en parkeergelegenheid
More Inclusive
Bij de Privilege kamers zijn de volgende extra's inbegrepen: welkomst attentie, kussenmenu, badhanddoeken voor aan het zwembad en twee keer per dag schoonmaak van de kamer. Porter service, gepersonaliseerde check-in en check-out, late check-out (volgens beschikbaarheid). Ontbijten en dineren in het à-la-carte restaurant The Mirador. Privilege Lounge met bar service, Nespresso apparaat, TV, computer met printer en internet, WiFi en privéterras met Jacuzzi. Korting op schoonheidsbehandelingen in het Beauty center en bij de kapper.
Fair travel
Op een fair travel vakantie van TUI mag je dezelfde luxe, comfort en klasse verwachten als op een 'normale' vakantie. Wel is er nagedacht over bepaalde zaken en worden er bewuste keuzes gemaakt. En soms is een vakantie al ‘duurzamer’ dan je denkt, want het zit vaak in de kleine dingen… Zo steunen accommodaties de lokale economie door bijvoorbeeld plaatselijke excursies aan te bieden en zijn ze de werkgever van veel inwoners. Verder hebben ze een officieel gecertificeerd Eco-label. Dat betekent dat ze hier altijd op zoek zijn naar duurzame oplossingen op het gebied van energie, water, biodiversiteit en afval. Denk aan zonnepanelen, de keuze van verpakkingen, afval scheiden en recyclen. Je draagt daarnaast ook bij aan de weg naar een toekomstgerichte mobiliteit.
Overige informatie
officiële classificatie: 4 sterren, onze classificatie: 4 sterren, totaal aantal kamers/ appartementen: 359 en het hoofdgebouw heeft 3 liften
Restaurants/Bars
buffetrestaurant: Los Menceyes (Internationaal), strandrestaurant: (pizza's) (Il Piccolo), 2 overige restaurants: Asensen (Food & Experience) en Brasserie El Mirador, 6 bars: binnenbar Piano bar, loungebar Sunset Chill-out terras, loungebar Sunset Beach Bar terras, zwembadbar Drago (drankjes en snacks), kafenion Mike's Coffee (Koffie specialiteiten en patisserie voor bij de koffie) en binnenbar Teide bar (Shows en live muziek) en snackbar
USP's
Vanaf 18 jaar, alleen volwassenen, Erkend met eco-label, Een paar stappen tot het strand, Extra verwennerij met 'Privilege', Heerlijk culinair genieten, "Een aanrader, wij keren terug" en Hotel met eco-label (fair travel)
Zwembaden
3 buitenbaden: waarvan één verwarmd tussen 1/11 en 30/4, badhanddoeken (borg vereist), ligbedden en parasols en zonneterras
Strand - Tegen betaling
ligbedden en parasols
Wellness
jacuzzi (buiten)
Wellness - Tegen betaling
massage, sauna, schoonheidssalon en stoombad
Sport & Activiteiten
tafeltennis, voetbal, yoga, aquarobics, boogschieten, darts, fitnessfaciliteiten en jeu de boules
Sport & Activiteiten - Tegen betaling
tennisbaan (buiten), biljart, pooltafel en snorkelset
Entertainment
overdag en 's avonds animatie